Volant Şirket ProfiliVolant Şirket Profili

Firma Ünvanı: Volant Yazılım A.Ş.

Adres: Esentepe Mh. Yazarlar Sk. No:5 Kat:2-3 Şişli/İstanbul

Vergi Dairesi: Maslak

Vergi No: 9250510301

Volant Topluluğu olarak ortak payda içinde fayda üretme ilkesi ile, ölçülemeyen işin yönetilemeyeceği gerçeğini odak noktası haline getiren bir yazılım firmasıdır. Perakende ve Lojistik sektörünün tüm iş süreçlerinde, yönetim alanlarında ve değişim aşamalarında bulunmuş dinamik, deneyimli ve aktif mühendis kadrosu ile, yazılım çözümleri ve bilişim hizmetleri alanlarında, işletmenize güvenilir, üretken ve sizi geleceğe hazırlayan kalıcı çözümler sunar.

Volant Yazılım A.Ş. Windows, Web ve Mobil teknolojileri ile müşteri ihtiyaçlarına erp yazılımı geliştirme, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini müşteri temelli yaklaşımlar ile sunmakta, çalışmalarında uluslararası nitelikteki yazılım geliştirme metotlarını ve tekniklerini kullanmaktadır.

Dünyadaki teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlamak, hizmet verdiği işletmelere de aynı değişimi yansıtarak, müşterilerinin verimli, rekabetçi ve kârlı firmalar olması yönünde çözümler üretmek bir yazılım firmasının sahip olması gereken en önemli ilkelerin başında gelmektedir. Bu bilinçle hareket eden Volant Yazılım A.Ş., sektörün geleceğine yön veren lider bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekte, yakaladığı hızlı büyüme ivmesini istikrarla sürdürmektedir.

Global Düşün, Lokal Uygula | Think Global, Act Local

Sonuç Odaklı

Türkiye’deki sektörlere ve iş yapış şekillerine ilişkin bilgi birikimimizle, doğru hedefler koyarak, en iyi sonuçları almanıza yardımcı oluyoruz. Hedef koyuyor, sorun çözüyoruz.

Doğrudan Destek

Her aşamada yüzde yüz sorumlulukla, yenilikçi, yüksek standartta, doğrudan destek sunarak, başarınızın sürdürülebilirliğini sağlıyoruz. Ekibimiz ile gücünüze güç katıyoruz.

Sürekli Gelişim

İş dünyasındaki ve mevzuatlardaki değişimlere hızla ayak uydurarak, sürekli geliştirdiğimiz çözümlerimizle sizin de güncel ve yenilikçi kalmanıza destek oluyoruz. Talepleriniz doğrultusunda sürekli yenileniyoruz.

Değerlerimiz; Bizi biz yapan değerlerimizdir ve değerlerimize bağlılığımız ile yükseliriz.

İnsan

Büyük başarılar birbirine inanmış takım olmayı başarmış birbirini tamamlayan özel insanların eseridir. Volant Yazılım’ın en önemli değeri onu oluşturan kişilerdir.

Zaman

Zaman, onu en doğru kullananları mükafatlandırır. Volant Yazılım telafi edemeyeceği tek şeyi en doğru şekilde kullanmak üzere kendini adamıştır.

Bilgi

Bilgili olmak herşeyi bilmek demek değildir. Doğru bilgiyi nerde bulacağını bilmek, onu en etkin şekilde kullanmak bilgili olmaktır. Volant Yazılım bilgili olmayı öğrenmeyi felsefe haline getirmiştir.

Check Mark on Apple iOS 13.3 0 (850) 532 99 06
Check Mark on Apple iOS 13.3 destek@volantyazilim.com.tr